UK France Germany Poland
 • Zdefiniuj

  Zdefiniuj

  Poznajemy Cię, Twoją markę i styl projektowania, uczymy się Twoich klientów i ich wymagań. Poznajemy każdy mały szczegół, który dotyczy Twojego nowego projektu opakowania.

  Następnie opracowujemy projekt:

  • Cele. Jakie są kryteria sukcesu?

  • Terminy

  • Specyfikacje i wymagania

  • Cele w zakresie środowiska i zrównoważonego rozwoju

  • Wymagania dotyczące testów

  • Wymagania dotyczące produkcji i montażu

  • Wymagania dotyczące transportu, przechowywania i przenoszenia

  .• Wymagania dotyczące końcowych wymagań użytkowników.

 • Angażuj

  Angażuj

  Wielkie projekty są zawsze produktem silnej współpracy. W trakcie naszego procesu projektowania wierzymy w otwarty format komunikacji. Podczas tego etapu pracujemy wspólnie, aby odkryć funkcjonalne i estetyczne wymagania projektowe. Współpracujemy nad tym, jaki projekt, materiały i proces przyniesie pożądane rezultaty - wysokie zaangażowanie konsumentów, wyższą sprzedaż, odporność na kradzież, całkowitą ochronę produktu lub łatwo otwieralne opakowanie.

  To krok, w którym nasze 4 dekady doświadczenia w zakresie pakowania, wspólna kreatywność i strategiczne myślenie tworzą pomysły potrzebne do stworzenia opakowania innowacyjnego i zgodnie z oczekiwaniami Klienta

 • Zwizualizuj

  Zwizualizuj

  Nasz zespół projektantów to pasjonaci innowacji, zawsze zorientowani na klienta, ale też mocno praktyczni. Korzystając z zaawansowanych programów projektowania w 3D- 3D Aided Design (CAD) pozwala na szybką produkcję precyzyjnych projektów koncepcyjnych 3D i foto realistycznych rysunków koncepcyjnych w skali, które służą do potwierdzania wymagań wizualnych i wymiarowych projektowanych części.

 • Prototypowanie

  Prototypowanie

  AtNa etapie prototypu w procesie projektowania starannie analizujemy koncepcję opakowania w celu zapewnienia pełnej formy, dopasowania i funkcjonalności. Modyfikacje są łatwe na tym etapie. Dostarczamy próbki, które dają szybką reprezentację ostatniej części. Próbki termoformowane kształtek żywicznych są zbliżone do jakości produkcji i mogą być stosowane do badań rynkowych, grup fokusowych, walidacji i testów transportowych.

 • Oprzyrządowanie

  Oprzyrządowanie

  Nasz wewnętrzny, nowoczesny dział CNC zapewnia szybką produkcję narzędzi do termoformowania. Po akceptacji i podpisaniu prototypu przez Klienta nasi doświadczeni narzędziowcy tworzą najwyższej jakości, innowacyjne i dostosowane do potrzeb produkcji narzędzia. Po dokładnej obróbce, fazie wykończenia, jeśli jest konieczna, mamy pewność, że narzędzie spełnia dokładnie określone wymagania klienta. Po zakończeniu produkcji narzędzia aluminiowe są dostarczane do naszych zakładów produkcyjnych w Wielkiej Brytanii i Poznaniu, gdzie po użyciu są starannie przechowywane i konserwowane w celu zapewnienia optymalnej ich użycia w przyszłości

 • Produkcja

  Produkcja

  Proces produkcji w firmie Plastique jest sprawną, w pełni monitorowaną i sprawdzoną  produkcyjną linią jakości. Począwszy od termoformowania sterylnych opakowań do pakowania produktów medycznych oraz opakowań dla najbardziej rozpoznawalnych marek świata, firma Plastique udowodniła, że jest jednym z wiodących europejskich dostawców opakowań termoformowanych o cienkich kształtach. Posiadamy wysoce zaawansowane urządzenia termoformujące typu ILLIG, KIEFEL i IRWIN z możliwością dziurkowania i perforowania, które są tożsame pomiędzy zakładami w celu zapewnienia ciągłości produkcji dla naszych Klientów. Nasze zakłady produkcyjne działają w ramach systemów ISO i BRC / IOP.

 • Materiały

  Materiały

  To co wychodzi z naszych linii produkcyjnych jest równie ważne jak to z jakich materiałów produkujemy nasze opakowania.

  Próbując cały czas zaopatrzać się lokalnie, używamy tylko takich materiałów, które zapewnią rezultaty jakich potrzebują i oczekują nasi Klienci. Opracowujemy opakowania formowane próżniowo dla wielu różnych typów produktów, wykorzystując rozmaite materiały, oraz, gdzie to możliwe, opcje z recyklingu. Nasza gama materiałów obejmuje, ale nie ogranicza się do recyklowanego HDPE, polipropylenu (PP), APET i APET / PE, PETG, który jest łatwo sterylizowany i odpowiedni do zgrzewania, PET GAG, wielowarstwowy materiał PET, PVC, High Impact Polistyren, kryształowo czysty DPET, PET medyczny i włókno naturalne i trwałe z pulpy papierowej. Zgodnie z naszymi środkami mającymi na celu zmniejszenie wpływu stosowanych materiałów i naszych procedur na środowisko, nieustannie pracujemy nad projektami opakowań tak, aby zapewnić równe lub lepsze wyniki przy użyciu mniejszej ilości surowców.